niedziela, 15 stycznia 2012

RiRi na meczu

Rihanna była 8 stycznia na meczu Lakers w Los Angeles. RiRi przyglądała się jak Lakersi wygrywają z Memphis Grizzlies 90:82.




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz