Rihanna Fleur
niedziela, 15 stycznia 2012
RiRi na meczu
Rihanna była 8 stycznia na meczu Lakers w Los Angeles. RiRi przyglądała się jak Lakersi wygrywają z Memphis Grizzlies 90:82.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz